Nazwa - "Studio Siódemka" zaczerpnięta została od nazwy amatorskiego klubu filmowego, który swoją działalność rozpoczął na początku lat 70-tych przy zakładach farmaceutycznych, dziś znanych jako POLPHARMA S.A. Filmy kręcone wówczas na taśmie filmowej zdobywały nagrody na konkursach filmowych w Polsce i za granicą.

Nasza obecna oferta obejmuje realizację obrazu w jakości FullHD z użyciem sprzętu oświetleniowego, nowoczesnych rejestratorów dźwięku i niezbędnego osprzętu operatorskiego (flycam, slider) przy wykorzystaniu najnowszych programów do montażu i efektów specjalnych z grupy Adobe.

Dysponujemy bogatym zbiorem rekwizytów, które sprawią, że film plenerowy będzie jedyny w swoim rodzaju. Blue box (inaczej: greenscreen, chroma key) sprawi, że możliwości kreacyjnych będzie znacznie więcej, a tym samym efekt końcowy zaskoczy każdego.

Obszar działania

Działamy głównie na terenie Pomorza Gdańskiego, jednak możemy przyjechać w każdy rejon Polski. Działamy na linii Gdańsk - Starogard Gdański - Gniew. Na uroczym Kociewiu, nie mniej pięknym od Kaszub. To wymarzone miejsce na uroczystość ślubu, spotkanie rodzinne i letni wypoczynek.